DLACZEGO ZDJĘCIA TYLE KOSZTUJĄ A ICH CENY SĄ TAK RÓŻNE?

Zapraszam do znalezionego artykułu bo myślę że pokazuje sporo prawdy i warto się nad tym mocno zastanowić zanim sami odstrzelimy sobie kolano mega giga promocją na foteczki a klient będzie miał „zaciesz” na tyłach domu bo zostało mu parę stóweczek w kieszeni.
Reportaż Ślubny B&W? Starcie bieli z czernią...Czy zabawa światłem ma szansę zaistnieć w dzisiejszym kolorowym Świecie...

Postaram się w kilku słowach przedstawić mój pomysł na pełny reportaż ślubny B&W...Czarno-biała fotografia niekiedy jest w stanie wyrazić więcej jak 1000 słów, czy i w tym przypadku było by to samo... sprawdźmy.
Edycja zdjęć za pomocą Adobe Photoshop Lightoom

W kilku słowach opiszę sposób edycji zdjęć za pomocą programu „Adobe Photoshop Lightroom CC” który dla mnie jest potężnym narzędziem przynoszącym moim pracom wyjątkowy i niepowtarzalny charakter.
Fotozeszyt od Saal-Digital

Po raz kolejny miałem okazję skorzystać z usług firmy Saal Digital Polska i tym razem trafił do mnie Fotozeszyt! Miałem już wcześniej okazję testować Fotoksiążkę oraz Fotoobraz, w obu przypadkach całość realizacji oraz wykonania oceniłem na "piątkę". Tym razem zdecydowałem się na fotozeszyt który jako podziękowanie trafił w ręce Pani Dyrektor Przedszkola która współorganizowała Turniej Piłkarski o Puchar Prezydenta Miasta Stalowa Wola w piłce nożnej. Wybrałam mniejszy format (13x18) aby mógł on być poręczny podczas przedstawiania go do wglądu innym osobom. Rozmiar jak i jakość wydruku zdjęć jak na tak kompaktowe wymiary były perfekcyjne. Wykonanie pierwszej i drugiej strony chronionej przez przeźroczyste laminaty to strzał w dziesiątkę. Jeśli chodzi o przygotowanie projektu tak jak w poprzednich przypadkach nie stanowiło najmniejszego problemu, aplikacja którą obsługuje się wręcz intuicyjnie pozwala w szybki i bezproblemowy sposób zaprojektować swój fotozeszyt. Doskonałe odwzorowanie kolorów, kontrastu i nasycenia barw sprawia iż całość wygląda niesamowicie. Realizacja całego zamówienia, była błyskawiczna i bezproblemowa! Gorąco polecam Saal Digital Polska!
Fotoobraz "GalleryPrint" od Saal-Digital Polska

Zapraszam serdecznie do krótkiej recenzji Fotoobrazu "GalleryPrint" od Saal-Digital Polska.
Fotoobrazu wykonanego na szkle z niezwykłą precyzją.
Albumy Ślubne, Dziecięce, Okolicznościowe "PRESTIGE"

Przeglądając wiele ofert firm wykonujących albumy okolicznościowe natrafiłem na ofertę firmy SAAL-DIGITAL (http://www.saal-digital.pl/). Zacznijmy od rzeczy najważniejszych... Czas realizacji rewelacyjny dla tego typu albumu tj. 6 dni włącznie z wysyłką kurierską z Niemiec. Jakość wykonania perfekcyjna, począwszy od druku, kadru, palety skończywszy na klejeniu czy najmniejszych detalach okładki, bindowania , czy też przycięcia poszczególnych elementów albumu. Odwzorowanie barw względem oryginalnego materiału bliska ideałowi, zdjęcia przesłane on-line nie zostały poddane żadnej zewnętrznej ingerencji, program edycyjny albumu rewelacyjnie prosty i intuicyjny… Gorąco polecam, jeżeli zależy nam na jakości warto powierzyć wykonanie albumów firmie SAAL-DIGITAL.
Wielkie "małe" zmiany...

Przygotowując się do nowego sezonu postanowiłem nieco odświeżyć stronę, ofertę i cenniki. Edycyjnie pod kontem obróbki zdjęć pojawiło się sporo ulepszeń które niezwykle ułatwiają mi pracę, jestem gotowy i otwarty na nowe wyzwania a więc do zobaczenia...
Studio potrzebne ? Czy nie ?

Wielokrotnie podczas rozmów biznesowych czy też luźnych pogawędek pojawia się pytanie "Czy masz lub czy ma Pan studio zdjęciowe ?"... Otóż zawsze pada jedna i ta sama odpowiedź "Nie jest mi ono potrzebne i raczej nigdy nie będzie..." robiąc sporych rozmiarów oczy klienta nasuwa się automatycznie kolejne pytanie (?) Jak to?, Dlaczego? Hmmm.... Sprawa jest bardzo prosta. Zdjęcie możemy wykonać wszędzie gdzie tylko nasza dusza tego zapragnie. Nie potrzeba nam "miliona" lamp, płóciennych teł, desek wiader czy też innych gadżetów (wyjątek mogą stanowić miłośnicy sztucznych pozowanych zdjęć z użyciem rekwizytów typu wiaderko czy skrzynka po jabłkach z Sandomierskiego targu w którą zapakują dziecko). Naturalne zdjęcie jest dla mnie czymś więcej niż tylko kadrem, to pamiątka z danej chwili wyrażająca całą gamę emocji, jest niepowtarzalna i jedyna dlatego też tak bardzo cenna. Poniżej mały dowód na to, zdjęcie wykonane w domu przy okazji Świąt Bożego Narodzenia. Starannie wyedytowane i obrobione za pomocą Adobe Lightroom z użyciem moich autorskich presetów..

  • !-- Sticky Post with Featured Slider -->Wolna chwila i odrobina wyobraźni

Mając wolną chwilę i odrobinę wyobraźni możemy stworzyć ciekawą fotografię z tak naprawdę wszystkiego co znajdzie się w zasięgu naszej "myszki". Tak też było i w tym przypadku kiedy to z dwóch cudnych zdjęć uroczego Wojtusia i Natalki powstał w Photoshopie "kolaż", dając nam dosyć ciekawy efekt nałożonych na siebie dwóch zdjęć z czego zdjęcie nr dwa dodatkowo zostało odbite w pionie o 180stopni. Tak więć nie martwcie sie, że coś wam nie wychodzi, traktujcie to jak zabawę a z biegiem czasu dojdziecie do wprawy, perfekcji a wasze prace będa cieszyć nie tylko was samych ale i wszystkich do okoła was... pozdrawiam

  • content-width-leopard-bw
  • !-- Sticky Post with Featured Slider -->Warsztaty fotografii Ślubnej z najlepszym w Polsce fotografem ślubnym.

Pragnąc świadczyć profesjonalne usługi fotograficzne, starałem się aby każde moje działanie było w pełni przemyślane i słuszne. Realizując krok po kroku wytyczne które sam sobie postawiłem zbliżałem się każdego dnia do założonego celu. Otrzymałem niepowtarzalną i jakże cenną dla mnie możliwość współpracy na warsztatach fotografii ślubnej z najlepszym w Polsce fotografem ślubnym a mianowicie z Grzegorzem Momentem Płaczkiem Chciałem aby warsztaty wniosły nowe spojrzenie do mojej pracy aby moja fotografia stała się jeszcze lepsza. Przez cztery dni warsztatów fotografii ślubnej wykreowaliśmy wraz z Grzegorzem perfekcyjną wizję pracy i działania na przyszłość. Ilość informacji jak i ich przekaz przerasta moje oczekiwania po wielokroć. Niesamowite mentalne odczucia potęgują jedynie mój zapał i chęć do pracy i kreowania pięknych wspomnień zatrzymanych na zdjęciach ślubnych i fotografii okolicznościowej. Wspaniały czas jaki spędziłem z Grzegorzem i jego narzeczoną był nie tylko pełen nauki i mądrości jaka z niego płynęła jak również pozwolił mi poznać niezwykle interesujących ludzi z których większość z nas powinna brać przykład.