Fotoobraz "GalleryPrint" od Saal-Digital Polska


Po raz kolejny już miałem przyjemność skorzystać z usług Saal-Digital Polska. Tym razem był to Fotoobraz wykonany na szkle tzw. „GalleryPrint”.
Przytoczę po krótce jego podstawowe cechy: (zródło saal-digital.pl)

GalleryPrint to połączenie sprawdzonej jakości Saal Digital i nowoczesnego wyglądu.
Dzięki bezpośredniemu drukowi na pleksi (szkle akrylowym) oraz wzmocnieniu całości aluminiową płytą dibond osiągany jest niesamowity efekt.
Ponadto dzięki bezpośredniemu 6-kolorowemu drukowi UV (CMYK uzupełnione o light magenta i light cyan) GalleryPrint charakteryzuje się najwyższą rozdzielczością i maksymalną ostrością.
Twoje ulubione zdjęcie przemieni tym samym każde pomieszczenie w elegancką galerię!
Dodatkowo GalleryPrint możemy wykonać na dwóch różnych powierzchniach - błyszczącej lub matowej.
Błyszcząca oferuje znakomitą intensywność barw, matowa natomiast przekonuje szlachetnym wrażeniem głębi i brakiem efektu odbicia lustrzanego.
Saal Digital oferuje również prócz formatów standardowych również formaty na życzenie.
Od 10 x 15 cm do 100 x 200 cm które sami definiujemy w miarę naszych potrzeb.
Sam proces tworzenia Fotoobrazu jest niezwykle prosty i odbywa się za pomocą autorskiej aplikacji Sall-Digital która jest nie tyle intuicyjna co doskonała.
Wystarczy wybrać zdjęcie, rozmiar i nasz Fotoobraz jest gotowy.

Przejdzmy jednak do konsensusu.

Po otrzymaniu przesyłki moim oczom ukazał się perfekcyjnie wykonany fotoobraz.
Perfekcyjnie wykonany wydruk zabezpieczony szkłem, szkłem które nie posiada żadnych mankamentów typu zarysowanie czy też ukruszenie. Mamy możliwość wyboru mocowania (ja zdecydowałem że będzie to mocowanie typu STANDARD). Całość tworzy niezwykłe połączenie które wzbogaci każdy salon, pokój czy inne miejsce w którym się znajdzie. Zamówienie zrealizowane w czasie około 6 dni wraz z wysyłką kurierską. Raz jeszcze serdecznie polecam, wybierając produkty Saal-Digital mamy pewność 100% satysfakcji. Zapraszam na fotoobrazy saal-digital