Pochodzę z Hutniczego grodu zwanego Stalowa Wola. Od najmłodszych lat pasjonowała mnie fotografia. Moim pierwszym aparatem był cyfrowy Sony DSC-P31 którym wykonałem chyba z "milion zdjęć" były to jednak raczej zdjęcia dla zabawy jednak i one rodziły niekiedy niesamowite fotografie... Kolejne dwie "cyfrówki" również pochodziły ze stajni SONY i szczerze powiedziawszy do dziś dnia mam sentyment do tej firmy. Tak więc fotografia jest ze mną od ponad 10 lat, początkowo jak już wspomniałem było to tylko pstrykanie zdjęć plenerowych, martwej natury, czy też imprez klubowych. Wraz z rozwojem zacząłem eksperymentować tworząc coraz to lepsze obrazy. Nie miałem okazji uczęszczać do szkół fotograficznych, nie opłacałem drogich kursów, a jednak fotografia odkąd sięgam pamięcią wstecz jest dla mnie czymś wyjątkowym, pasją, marzeniem. Jak wiadomo każdy może kupić lustrzankę, włączyć tryb automatyczny, wymierzyć, strzelić migawką i gotowe, nic bardziej mylnego.

Nie takie proste jak się wydaje...

Reportaż ślubny czy też inny okolicznościowy to spora odpowiedzialność jaką biorę w swoje dłonie, jestem pewny tego co potrafię i wiem że Was nie zawiodę. Dziś wraz ze Mną macie okazję doświadczyć piękna fotografii. Razem z pasją stworzymy niezapomniane ujęcia które przeniosą Was w Świat marzeń uwieczniony na zdjęciu. Jak wiadomo w dzisiejszym świecie ciężko jest obejść się bez „Photoshopa”, „Llightrooma” czy też innych narzędzi, poprawiających jakość wykonanego przez nas materiałów. Wszystkie wykonane przeze mnie ujęcia są poddawane autorskiej edycji w programach wcześniej wskazanych. W efekcie otrzymujemy wyedytowane w zależności od czasu, miejsca i sytuacji zdjęcie:

Zależy mi na tym aby Wasze zdjęcia były wyjątkowe jak mój styl fotografowania Korekcja barw, bieli i ekspozycji w połączeniu z perfekcyjnym kadrem jakie uda się nam wspólnie stworzyć da nam piorunujący efekt z którego razem będziemy dumni. To Wy tworzycie piękno, każdy kadr jest Waszym dziełem, jako fotograf staram się uchwycić to piękno i tylko spust migawki dzieli nas od tej niezapomnianej chwili. Ktoś kiedyś powiedział że nie ważne jakim sprzętem robimy zdjęcia, nie ważne ile zainwestowaliśmy w niego pieniędzy, piękno powstaje dzięki naszej wyobraźni i obecności w odpowiednim miejscu. Zawsze staram się uchwycić niepowtarzalne chwile, uwiecznić na zdjęciu ten właśnie moment aby można było do niego wracać setki a nawet tysiące razy, i z każdym otwarciem albumu doświadczyć piękna jakie ono przedstawia. Spoglądając na moje zdjęcia dostrzeżecie iż na pierwszy plan wysuwa się fotografowana osoba, przedmiot czy też inny detal. Kompozycja zdjęcia jest z góry przemyślana i zaplanowana, gra światła zastanego pozwala stworzyć niesamowity efekt. Efekt ten jest moją wizytówką, moim spojrzeniem na fotografię. Taki jest mój styl...Styl detalu, kontrastu i nasycenia barw. Wspólnie stworzymy niezapomniane ujęcia o których nigdy nie zapomniecie...